Senzorická špionská lahev Džungle

429 Kč
Skladem (1 ks)

Pozorovací senzorická láhev značky Petit Boum přinese neuvěřitelnou zábavu do pokojíčků vašich nejmenších.

Uvnitř pozorovací láhve jsou vloženy různé předměty, či figurky zvířátek, v tomto případě z prostředí husté džungle. V této špionské láhvi na vás čekají sloni, lvi, žirafy, zebry, tygři, či nosorožci. Při třepání láhve dochází ke zrakové stimulaci pozorováním obsahu lahvičky a zároveň dochází i ke stimulaci sluchové, jež je v prvním roce života miminka moc důležitá. Úchopem hračky a její manipulací rovněž dochází ke stimulaci hmatu.

S dětmi od cca 18 měsíců můžete zvířata identifikovat, napodobovat je, třídit je, či vytvářet příběhy. Pomůckou vám bude brožura, jež je součástí balení.

Jaké jsou přínosy používání senzorických láhví?

  • podporují soustředění a klid - děti při sledování láhve a pohybu předmětů odpočívají a soustředí se jen na sledování světla a pohybu předmětů. Ideální využití i ve chvílích rozrušení, či úzkosti.
  • zrak - děti jednoduše sledují kombinace drobných předmětů umístěných v láhvi, a to při jakémkoliv pohybu.
  • sluch - manipulace s láhví generuje zvuk, který stimuluje smysly malých dětí. Díky viditelnému obsahu v transparentních láhvích mohou děti přiřadit zvuky jednotlivým předmětům
  • taktilní a psychomotorické dovednosti - děti hrou trénují koordinaci oko-ruka, lateralizaci mozku a schopnost lézt. Láhve jsou navrženy tak, aby s ní mohly děti snadno manipulovat (protřepávat, házet, kutálet)
  • podporují vývoj dětí - evoluční hračka, jež různými podněty stimuluje všechny smysly dítěte během jeho jednotlivých vývojových fází.

Láhev je utěsněna dvojitým bezpečnostním krytem, při používání se neotevírá. Nerozbije se.

Senzorické láhve jsou recyklovány a certifikovány podle nejpřísnějších bezpečnostních norem (EN71 a CE - Evropské společenství). Neobsahují kovy, BPA, ani ftaláty. Děti tak s nimi mohou manipulovat a olizovat je bez jakéhokoliv rizika.

V Petit Boum věří v takový způsob učení, který respektuje rytmus, spontánnost dětí, jejich vůdčí osobnosti a vrozené schopnosti dětí objevovat a učit se na každém kroku. Proto jsou tyto hračky ideální nejen pro doma, ale také pro mateřské školky, základní školy, Montessori kroužky nebo pro terapeuty.

Velikost lahve: 15,5 cm x 4,5 cm (kapacita 250 ml)

V balení naleznete rovněž brožuru s návrhy aktivit pro děti od od 18 měsíců věku

Vhodné pro děti od 3 měsíců

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: