Senzorická zvuková lahev Včely

305 Kč
Skladem (3 ks)

Zvuková senzorická láhev značky Petit Boum přinese neuvěřitelnou zábavu do pokojíčků vašich nejmenších.

Uvnitř zvukové láhve jsou vloženy různé předměty, v tomto případě figurky včeliček. Při třepání láhve tak dochází ke zrakové stimulaci pozorováním obsahu lahvičky a zároveň dochází i ke stimulaci sluchové, jež je v prvním roce života miminka moc důležitá. Úchopem hračky a její manipulací rovněž dochází ke stimulaci hmatu.

Jaké jsou přínosy používání senzorických láhví?

  • podporují soustředění a klid - děti při sledování láhve a pohybu předmětů odpočívají a soustředí se jen na sledování světla a pohybu předmětů. Ideální využití i ve chvílích rozrušení, či úzkosti.
  • zrak - děti jednoduše sledují kombinace drobných předmětů umístěných v láhvi, a to při jakémkoliv pohybu.
  • sluch - manipulace s láhví generuje zvuk, který stimuluje smysly malých dětí. Díky viditelnému obsahu v transparentních láhvích mohou děti přiřadit zvuky jednotlivým předmětům
  • taktilní a psychomotorické dovednosti - děti hrou trénují koordinaci oko-ruka, lateralizaci mozku a schopnost lézt. Láhve jsou navrženy tak, aby s ní mohly děti snadno manipulovat (protřepávat, házet, kutálet)
  • podporují vývoj dětí - evoluční hračka, jež různými podněty stimuluje všechny smysly dítěte během jeho jednotlivých vývojových fází.

Láhev je utěsněna dvojitým bezpečnostním krytem, při používání se neotevírá. Nerozbije se.

Senzorické láhve jsou recyklovány a certifikovány podle nejpřísnějších bezpečnostních norem (EN71 a CE - Evropské společenství). Neobsahují kovy, BPA, ani ftaláty. Děti tak s nimi mohou manipulovat a olizovat je bez jakéhokoliv rizika.

Velikost lahve: 15,5 cm x 4,5 cm (kapacita 250 ml)

Vhodné pro děti od 3 měsíců

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: