Doprava a platba

Možnosti dopravy:

V nabídce při tvorbě objednávky jsou uvedeny tyto možnosti dopravy:

  1. Osobní odběr (zdarma) – převzetí objednávky je možné pouze v Buštěhradu po předchozí domluvě. Při volbě této možnosti prosím vyčkejte, až se s Vámi spojíme a domluvíme podrobnosti předání.
  2. Zásilkovna výdejní místo (cena 90 Kč) – Zásilkovna disponuje téměř 10 000 výdejními místy v rámci ČR. Tímto způsobem lze dodat objednávku, která bude mít hmotnost do 5 kg (včetně obalového materiálu) a vejde se do krabice s maximálním rozměrem jedné strany zásilky 70 cm a současně je součet rozměrů všech tří stran zásilky maximálně 120 cm. Objednávku odešleme do 3 pracovních dnů od připsání platby na náš účet.
  3. Zásilkovna doručení na adresu (cena 120 Kč) – Zásilkovna zajistí doručení balíčku po celé České republice až k Vám domů či do práce. Tímto způsobem lze dodat objednávku, která bude mít hmotnost do 5 kg (včetně obalového materiálu) a vejde se do krabice s maximálním rozměrem jedné strany zásilky 70 cm a současně je součet rozměrů všech tří stran zásilky maximálně 120 cm. Objednávku odešleme do 3 pracovních dnů od připsání platby na náš účet.
  4. Balíkovna výdejní místo (cena 77 Kč) – Balíkovna (Česká pošta) disponuje více než 9 000 výdejními místy v rámci ČR. Tímto způsobem lze dodat objednávku, která bude mít hmotnost do 15 kg (včetně obalového materiálu) a vejde se do krabice s maximálními rozměry 50 x 50 x 50 cm. Objednávku odešleme do 3 pracovních dnů od připsání platby na náš účet.
  5. Balíkovna doručení na adresu (cena 110 Kč) – Balíkovna (Česká pošta) zajistí doručení balíčku po celé České republice až k Vám domů či do práce. Tímto způsobem lze dodat objednávku, která bude mít hmotnost do 15 kg (včetně obalového materiálu) a vejde se do krabice s maximálními rozměry 50 x 50 x 50 cm. Objednávku odešleme do 3 pracovních dnů od připsání platby na náš účet.

 

Možnosti platby:

V nabídce při tvorbě objednávky jsou uvedeny tyto možnosti platby:

  1. Gopay – platební brána Gopay umožňuje platby prostřednictvím nepřeberného množství platebních karet. Platební brána je bezpečná. Procesor plateb splňuje přísné normy podle evropské regulace PSD2 a také certifikaci PCI DSS. Platby podléhají Silnému ověření klienta a zákazníci potvrzují transakce přes 3D Secure podléhající pravidlům karetních společností (VISA a Mastercard). Na bránu jste přesměrováni po zvolení tlačítka „OBJEDNAT s povinností platby“, zde vyplníte číslo platební karty, konec její platnosti (měsíc/rok) a 3-místný bezpečnostní kód. Poté zvolte „Zaplatit“.
  2. Převodem – při zvolení této možnosti Vám po odeslání objednávky přijde do e-mailu zpráva, která obsahuje platební údaje (částku k úhradě, náš účet vedený u Airbank (3013813012/3030) a variabilní symbol k párování platby). Můžete rovněž využít platbu pomocí QR kódu, který e-mailová zpráva rovněž obsahuje.
  3. Hotově – lze platit jen při osobním odběru v Buštěhradu. Mějte prosím připravenu přesnou částku.
  4. Dobírkou – objednávku platíte až při převzetí zásilky.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nebo individuálních požadavků nás neváhejte kontaktovat na mailu info@sofiplay.cz.

 

Přijímané platební karty a platební systémy