Inkluzivní panenka Down kluk

899 Kč
Skladem (1 ks)

Panenky k dětství neodmyslitelně patří. Holčičky i kluci si zamilují tuto krásnou realistickou panenku španělské značky Miniland. Vyrobena je z vinylu příjemného na dotek a oblečena ve spodním prádle. Díky použitému materiálu ji malí pečovatelé mohou vzít s sebou i do koupele. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Španělská značka Miniland věří, že všímavé rodičovství je hnacím motorem budoucnosti. Navrhuje a vyrábí panenky a další moderní produkty, které jsou standardní i lehce odlišné a mají dětem ukázat reálný svět. Svět, ve kterém mají všichni stejné možnosti a jsou milováni.

Miniland dolls jsou kvalitní panenky vyrobené ve Španělsku s mnohaletou tradicí. Propracované detaily dělají panenky neodolatelnými a vybrat si můžete opravdu z rozmanité nabídky.

V nabídce jsou i speciální panenky, které mají dětem přiblížit realitu, že ne všechny děti jsou stejné. Značka Miniland je vyvinula proto, aby děti už v ranném věku věděly i díky panenkám, že kolem nich jsou i dětičky, které nosí brýle, mají naslouchátko, některé mohou trpět i Downovým syndromem. Aby v budoucnu uměli brát všechny děti stejně. Tyto speciální panenky mohou sloužit nejen ke hře, ale i k pochopení odlišností.

U značky Miniland najdete také velkou nabídku kvalitních a moderních produktů, které jsou potřebné při každodenní péči o děti. Španělská značka má mnohaletou tradici a pyšní se velkou oblibou po celém světě.

Výška panenky je 38 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: