Haló, tam dole!

119 Kč
Skladem (3 ks)

Knihou Haló, tam dole bude doprovázet malé i velké čtenáře sedm postaviček, obyvatele podzemí, které můžete hledat na každé dvoustraně znovu a znovu – a není to vůbec jednoduché! V záplavě dalších podivných živočichů, maličkých bytostí, podzemních chodeb, chodbiček a komůrek se totiž snadno ztratí…

Sledujte čilý život pod zemí se vším hemžením pod povrchem i nad ním, měsíc za měsícem, více než rok – zjistíte, že jste neustále překvapeni nově objevenými souvislostmi , momenty a vtipnými detaily, kterých jste si předtím nevšimli... S touto knihou se rozhodně nudit nebudete. A nejlepší na ní je, že pokud se chcete dozvědět, o čem je, vůbec nemusíte umět číst!

Propracované a přehledné kresby totiž tvoří příběhy samy o sobě - ​​stačí se jen pozorně dívat a nechat představivost a fantazii běžet na plné obrátky. Malí čtenáři zde dostávají příležitost seznámit se se světem knihy, který se jim nenásilně představí jako zdroj informací a zábavy, a ti velcí zase jednou dostanou možnost podívat se na svět očima dítěte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autor: Anna Fiske

Vazba: vázaná

Počet stran: 40

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: